Anna Stankiewicz

mgr ekonomii

mgr psychologii

 

 

 

Jestem terapeutą. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

 

Jest to terapia skoncentrowana na osiągnięciu określonego przez klienta celu, a nie analizie problemu czy deficytów, które uświadomiły mu potrzebę szukania wsparcia. Przedmiotem jej zainteresowania nie jest więc przeszłość a raczej teraźniejszość i przyszłość. O tyle zajmuję się historią życia klienta, o ile można z niej odczytać jego mocne strony, cenne doświadczenia i sposoby radzenia sobie z wcześniejszymi kryzysami.

 

Ponadto realizuję się dzięki aktywnemu łączeniu wiedzy i doświadczenia z zakresu psychologi i ekonomii. Doświadczenie, które uzyskałam jako manager ds. marketingu i sprzedaży mogę dziś przekazywać innym jako trener. Szkolenia prowadzę od 2005 roku. Rozpoczęłam swoją karierę szkoleniami w firmach handlowych, później usługowych aż po instytucje państwowe i programy unijne. 

Jestem  psychologiem, dzięki czemu mogę pomagać jako coach osobisty.

Mam doświadczenie w udzielaniu konsultacji z zakresu HR dla firm i budowania oraz obsługi narzędzi z tej dziedziny.
W ramach coachingu biznesowego analizuję sytuacje firm, pomagam tworzyć stratgie marketingowe oraz udzielam rad jak optymalizować działania.

Prowadzę doradztwo zawodowe indywidualne i grupowe w zależności od potrzeb i wymagań uczestników.

 

W MOJEJ PRACY: Podążam za klientem, staram się poznać i zawsze szanować jego świat. Jestem dyskretna, otwarta i chętna nieść pomoc. Cechują mnie umiejętności analityczne, wiedza i doświadczenie zawodowe. Jestem komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, a w swoich działaniach jestem kreatywna.